Opinie

Polecam jak najbardziej Anię, angażuje się w to co robi a mało tego robi to w 100%👌🏻 zawsze jestem pod wrażeniem jej pracy, zaangażowania, poczucia humoru, i ogólnej atmosfery jaką wprowadza podczas pracy. Bezkonfliktowa i służąca pomocą. Zdjęcia zawsze są na czas, a przede wszystkim po sesji są MEGA EFEKTY ! zawsze jestem zadowolona !! Polecam z całego serca !❤️❤️

Aneta Żelaskowska

Ania jest bardzo utalentowanym fotografem, profesjonalistką w każdym calu a do tego od pierwszej chwili nie da się jej nie polubić i praca z nią to czysta przyjemność. Z całego serca ją polecam, bo takich artystów jak Ania trzeba wspierać i dostarczać im nowych wyzwań.

Anna Zielińska

Świetne, bardzo cierpliwe podejście do dzieci w czasie sesji świątecznej. Fajna atmosfera na sesji, bardzo ciekawe rekwizyty. No i najlepsze oczywiście same zdjęcia. Polecam

Adam Litman

Zgadzam się z mężem wyjątkowo 😉 To prawda Ania jest cudownym człowiekiem, empatycznym i widać, że fotografia to jej miłość! Dzieci na sesji świątecznej bawiły się super, aż nie chciały wychodzić 😀Dziękujemy Aniu za możliwość stworzenia pięknej pamiątki :*

Asia Litman

Ania to najlepszy fotograf z jakim miałam do czynienia. Podczas sesji zawsze dba o luźną atmosferę, ma mnóstwo pomysłów na ciekawe kadry. Potrafi, stojąc gdzieś z boku, uwiecznić te niepozowane momenty i emocje, efekt przerasta oczekiwania, często nie wiadomo, które zdjęcie wybrać do ramki, bo wszystkie są tak ładne 🙂 decydując się na sesję obawialiśmy się sztucznych i nienaturalnie pozowanych zdjęć, tutaj nie ma o tym mowy, wszystko odbywa się w tak przyjaznej atmosferze, że nie wiadomo kiedy jest koniec sesji. Polecam bardzo!

Ania Grodzicka

Love and passion for her job. I was surprised by her great talent because it’s difficult to interact with the model, play with her and in the meantime understand which are the intensions of the designer so that the picture can sum up at the best fashion and the art of photo. This could be possible thanks the sensibility of Ania! I really hope to have opportunity to work with her again. Winning team! 💪 Grazie Ania 😍

Eleonora Portera

Wyjątkowa współpraca! Ania jest fotografem wykazującym się niebywałym zaangażowaniem w sesje. Fotografii oddaje się całą sobą, co można odczuć poprzez jej dbałość o szczegóły, przygotowanie stylizacji, zaangażowanie w pozowanie modelki oraz dbanie o komfortową atmosferę podczas zdjęć. Poza tym szybko oddaje zdjęcia, a kontakt przed sesją jest bezproblemowy. No i warto wspomnieć jeszcze, że Ania jest bardzo miłą i serdeczną osobą 🙂 Polecam, polecam, polecam.

Aleksandra Bac

Piękna, młoda i do tego utalentowana gdańszczanka Ania Butowska. To właśnie z nią mieliśmy przyjemność spotkać się i zrobić kilka zdjęć. Wydobywa z nich to, czego nie widać gołym okiem. Zamyka w kadrze piękne emocje i chwilę, które są tak ulotne. Ania ma ciekawe spojrzenie na szczegóły, detale, podkreślając je nadaje zdjęciom tajemnice.
Polecamy z całego serca.
Aniu, dziękujemy raz jeszcze. Natalia będzie miała cudowną pamiątkę.
Jesteś profesjonalistką.

Dorota i Marek Herzog

Współpraca z Anią była czystą przyjemnością. Potrafi wyciągnąć coś szczególnego choćby z najbardziej zielonej, amatorskiej modelki 🙂 A to już szczególny talent!

Katarzyna Ziółkowska

Profesjonalny fotograf zawzięcie poszukujący scenerii, w których zdjęcia wychodzą najlepiej. Bardzo dobry kontakt i atmosfera podczas sesji sprawia, że jakiekolwiek skrępowanie bardzo szybko znika. Serdecznie polecam!

Dagmara Szymańska

 

Gorąco polecam Butowska Studio! Ania jest przesympatyczną, otwartą osobą z głową pełną pomysłów na wspaniałą sesję zdjęciową. Ślub był wyjątkową chwilą w naszym życiu, a zdjęcia wykonane przez Anię doskonale ją oddały. Są dla nas wspaniałą pamiątką. Butowska Studio to pasja i talent.

Justyna Maletka

 

WoW, Wow …. zamurowało mnie jak zobaczyłem fotki mojej żony z leśnej sesji !!! Dziewczyna w trampkach, jaką pokochałem. Aniu jesteś najlepsza, jak zdjęcia, to tylko u Ciebie!!!

Bartosz Wosztal

 

My mieliśmy ten przywilej że wygraliśmy sesję rodzinną. I zdjęcia wyszły Super! Atmosfera jaką buduje Ania jest naprawdę przyjazna i na luza,bez spiny co dla mnie jest bardzo ważne. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług fotograficznych Ani i będziemy polecać innym.

Karolina Nikiel

 

Dziękujemy za ciekawą współpracę i jeszcze ciekawsze i upamiętniające zdjęcia chwile. Polecamy wszystkim tą świetną zabawę z Butowska Studio aby na zawsze mieć w ciekawy, poważny, intrygujący, wyjątkowy, niepowtarzalny, zabawny, piękny, kobiecy, męski i dziecięcy sposób uwiecznienia chwili obiektywem 🙂

Ewa Golubska

 

Z Anią miałam okazję spotkać się nie raz na planie zdjęciowym. I każdy czas spotkania był niezwykły. Stojąc przed obiektywem Ani poczułam się wyjątkowo! Ania posiada niezwykły dar wprowadzania naturalnej i cudownej atmosfery. Nawet jeśli trochę się stresowałam sesją (szczególnie pierwszą), to szybko udzielało mi się poczucie humoru i luźna atmosfera. Szybko zapominałam o patrzącym na mnie obiektywie, co pozwoliło na wiele naturalnych ujęć, z których jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Butowska Studio to miejsce, do którego się wraca!!

Magdalena Wosztal

Współpraca z Anią była dla nas czystą przyjemnością 😉. Młoda, piękna, utalentowana, z głową pełną pomysłów 🙂. Choć nie uczestniczymy w sesjach często, nie czuliśmy żadnego dyskomfortu, a wręcz bawiliśmy się świetnie! 🙂. Ania potrafi stworzyć cudowną atmosferę! Jest to osoba energiczna, której wszędzie pełno, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem jej zaangażowania i otwartości. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że Ania lubi to co robi i jest w tym znakomita! Gorąco polecamy Butowska Studio 😉 A także chcielibyśmy bardzo podziękować Ani za cudowne zdjęcia, wspaniale spędzony czas i szczególnie za rewelacyjną zabawę 😉

Weronika i Jarek

 

Składamy serdeczne podziękowania dla Butowska Studio za piękne fotografie eventów profilaktycznych wykonane pro publico bono na rzecz Fundacji Pomorski Dom Nadziei. Dzięki znakomitej oprawie zdjęciowej trudna społecznie problematyka HIV/AIDS zwróciła na siebie uwagę w przestrzeni medialnej. Gorąco polecamy Anię, jej dobre serce, talent oraz przyjemną atmosferę współpracy.

W imieniu Fundacji, Małgorzata Paliwoda

Butowska Studio to profesjonalizm i kompetencja w dosłownym tego słowa znaczeniu. Podczas sesji świetnie się bawiłyśmy i miło spędziłyśmy czas. Ania zaskoczyła nas swoimi interesującymi pomysłami i interesującą aranżacją. Cała Sesja wyszła bardzo optymistycznie i radośnie. Polecamy Butowska Studio!

Ekipa Dobra Kawa